Rreth nesh


HENVCON është një kompani e teknologjisë së lartë e specializuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shpërndarjen e produkteve të energjisë.

Baza e prodhimit është e vendosur në zonën e bukur të qytetit Qiaotou, Dongguan City, Provinca Guangdong, duke mbuluar një sipërfaqe prej rreth 11,000 metra katrorë.

Produktet kryesore përfshijnë: aksesorët e kabllove optike, aksesorët e energjisë për linjat e transmetimit dhe shpërndarjes me një tension prej 500 kV dhe më poshtë, aksesorët hekurudhor, tabaka për kabllot e energjisë dhe produktet e aluminit, të cilat përdoren gjerësisht në energji, komunikim dhe rrjete të tjera shtytëse optike, urbane. rrjetet dhe rrjetet rurale.Produktet shiten jashtë shtetit në më shumë se 40 vende dhe kanë marrë vlerësime unanime nga përdoruesit.

Ne kemi kaluar në mënyrë të njëpasnjëshme certifikatat ISO9001, 1SO14001 dhe iSO45001, dhe karakterizohet nga cilësia e qëndrueshme dhe e besueshme, çmimet e arsyeshme, shërbimi në kohë pas shitjes dhe përkushtimi ndaj inovacionit.Ne mirëpresim ngrohtësisht klientët nga brenda dhe jashtë vendit që të na vizitojnë dhe të negociojnë, të bashkëpunojnë dhe të krijojnë një të ardhme të ndritur.
 

Pse klientët zgjedhin Henvcon

1.Çmimi konkurrues

2.Prodhues

3.Kontrolli i cilësisë

4.Certifikimet

5.Vendndodhja e fabrikës

Rreth Nesh

Henvcon është i etur për të eksploruar të ardhmen në një mënyrë që të përfitojë të gjitha palët e interesuara.

   Aksesorë të linjës ajrore të nxehtë të energjisë elektrike

  Lidhja e sipërme e izolatorit

  Amortizues dridhjesh Stockbridge

  Set i vetëm i pezullimit për OPGW

Na ndiq

Celular: 0086-18925418659

E-mail: sales01@henvcon.com

SHTO: D blog, NR.20 Rruga e Teknologjisë, fshati Shishuikou, Qyteti Oiaotou, Qyteti Dongguan, Provinca Guangdong, Kinë.
E drejta e autorit © 2024Henvcon Të gjitha të drejtat e rezervuara